Become a Member

Team Iowa Athletes

Team Iowa Roster

Team Iowa
Women Athletes

Team Iowa
Men Athletes

Sarah Adams-Norwalk
Larissa Backhaus-Griswold
Madelynn Bain-KP Woodbury Central
Chelsea Berry-Starmont
Kaylee Blake-IKM
Rachel Broghammer-CR Jefferson
Lindsey Bruns-West Branch
Mallory Cates-OA-BCIG
Becca Cherry-Waverly Shell Rock
Brette Correy-Western Dubuque
Samantha Ellingson-Washington
Jessie Eyerly-Winterset
Taylor Fahnlander-Sioux Central
Jessica Feldman-Harlan
Samantha Feller-Norwalk
Taylor Glover-Spencer
Tessa Helmle-Cascade
Maddie Hilsabeck-DM Christian
Alexa Hunt-DM Roosevelt
Brook Jacobsma-MOC-Floyd Valley
Taylor Jacobson-CR Jefferson
Alisha Jones-Dav North
Victoria Kapnisis-North Fayette
Bailey Kennedy-WoodburyCentral
Cassie Kingery-Winfield-Mt.  Union
Kelsey Kirchoff-Denver
Morgan Koenigs-MVAO
Kamille Kronemann-West Hancock
Haley Manning-Woodward-Grnager
Briana Miller-Waverly-Shell Rock
Kristen Musser-Dowling Catholic
Megan Nickles-Bettendorf
Kendra Nolan-Starmont
Alexandria Osterberger-Dubuque Senior
Samantha Osterberger-Dubuque Senior
Abigail Paca-West Hancock
Sarah Pate-Clarke
Anna Peer-Bettendorf
Chaley Rath-Treynor
Maliya Rattliffe-CR Jefferson
Kattie Redlinger-Mid-Prairie
Danielle Rice-Earlham
Jordyn Sindt-Griswold
Courtney Sowle-Camanche
Taylor Sweeney-HMS
Katie Thompson-Aplington-Parkersburg
Emily Toennies-Belle Plaine
Whitney Wolf-Durant

Taylor Ashman-Woodward-Granger
Luke Arrowood-Algona
Christopher Brogden-Pella
Robert Busch-Centerville
Nick deBuhr-Cedar Falls
Alex Dewald-Jesup
Anthony Dreeszen- SC East
Justin Dunn-Mt Pleasant
Brady Ellenbecker-South Tama
Colton Graham-Nodaway Valley
Quinn Groff-Sheldon
Demetrius Harper-CR Prairie
Ryan Hoffman-Mid-Prairie
Tyler Donovan-Western Dubuque
Evan Jones-Pella
Keegan Jones-Ft Dodge
Timauntay Jones-CR Jefferson
Terrence Karla-DM East
Anthony Kayser-Burlington
Sam Kuhter-South Tama
Dalton Leinbaugh-OABCIG
Zach Matter-Ankeny
Grant May-Glenwood
Remington Meggers-Central Clinton
Craig Murtha-CR Xavier
Wade Pingel-Pella
Braydee Poore-Mount Ayr
Zack Rice-Earlham
Trever Ryen-OABCIG
Darrion Sanders-Keokuk
Daniel Schwarz-Fairfield
Ryan Shull-Pella
Day-Shawn Simmons-Burlington
Tavian Smith-IC West
Ryan Spiegel-Underwood
Jonny Swanson-Fairfield
Tommy Thorne-Mt Pleasant
Joseph Weiner-Hempstead
Emmett Wester-Mt Pleasant
Bailey Wetherell-IC West
Haakon Wilz-CR Prairie
Kaleb Young-OABCIG


  
  
  
  
 
Advertisement
Advertisement